Aktualności

Niezwykłą sztuką, wymagającą od artysty nie tylko zdolności plastycznych, ale także wyobraźni jest malarstwo. Pozwala ono na tworzenie nowych, unikatowych obrazów, ale także doskonałych reprodukcji najbardziej znanych dzieł, które mają wartość znacznie przewyższającą możliwości finansowe zwykłego zamawiającego. W tym krótkim artykule dowiedzą się Państwo więcej na temat tego, czym są repliki obrazów oraz tego, w jaki sposób są one wykonywane – serdecznie zapraszamy do lektury.

 

Czytaj więcej

Każdy miłośnik malarstwa chce mieć w swojej kolekcji obrazy, którymi będzie mógł cieszyć się codziennie spoglądając na swoje ściany. Dlatego tworząc nasze dzieła na zamówienie dbamy o każdy, najdrobniejszy detal, który sprawi, że klient będzie w pełni usatysfakcjonowany z efektu końcowego. Niestety nie zawsze jest to możliwe w przypadku portretów malowanych na żywo.

 

Czytaj więcej

Istnieje wiele okazji, na które możesz ofiarować swoim bliskim wyjątkowy prezent. Jeśli naprawdę chcesz zaskoczyć ich swoją pomysłowością, spraw im obraz malowany na zamówienie, który będzie nawiązywał do ich przeżyć, doświadczeń i najważniejszych wydarzeń w ich życiu. Taki upominek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy jego adresata i pozostanie piękną pamiątką na całe życie. Zastanawiasz się, jakie okazje są dobre, by wręczyć tak oryginalny prezent?

 

Czytaj więcej

19.10.2021

Obraz na sprzedaż

Park Monceau (kopia obrazu Claude'a Moneta)

Technika: olej na płótnie

Wymiar: 60cm x 80cm, bez ram

 

SPRZEDANY

05.08.2021

Rok 2021 - czas braku podróży?

Ten czas to dłużące się oczekiwanie na wyjazd. Nowe miejsca i nowe wrażenia gwarantują odpoczynek i nieocenione emocje…..pragniemy tego. A jakby zawiesić na ścianie obraz na płótnie, który wywoła takie odczucia, obudzi naszą wyobraźnię oraz uwolni zamknięte w czterech ścianach emocje. Łączę abstrakcję z impresją z fajnym miejscem i powstaje w mojej wyobraźni niepowtarzalny “Most Westchnień w Wenecji”.

05.08.2021

Realizm czy abstrakcja?

Coś z pogranicza, na pewno pobudzi Twoją wyobraźnię.

05.08.2021

Już po wakacjach

Już po wakacjach, a być może myślimy o następnych. Tyle mamy zdjęć z urlopu i często sięgamy do nich. Znajdujemy te najwspanialsze, które przywołują najlepsze przeżycia. Wyróżnijmy je, zamieniając zdjęcie na obraz-szkic-oryginalny wyraz artystyczny wspomnienia. Powieśmy go na ścianie aby łatwo “wpadał w oko” i na co dzień nas cieszył. W szkicach moje Włochy, Wenecja, Grecja i nie tylko…