Voucher na obraz

Kiedy wybieramy prezent dla bliskiej nam osoby, jego unikalność jest ważnym kryterium.

To dzięki niej w podarunku zawiera się również emocjonalne znaczenie, a sam przedmiot nabiera wartości, która nie ogranicza się do pieniędzy. Jeśli chcesz sprawić komuś wyjątkowy upominek, który w stu procentach będzie odpowiadał jego potrzebom, mam dla Ciebie nietypową propozycję - voucher na obraz.

skontaktuj się

Prezent tworzony razem z obdarowanym

Kiedy przychodzi czas na zamówienie, może zdarzyć się, że podjęcie finalnej decyzji o tym, co dzieło ma przedstawiać
i jak ma być wykonane staje się niezwykle kłopotliwe.

To nic dziwnego - zwłaszcza, gdy nie znasz do końca gustu osoby, którą chcesz obdarować, a planujesz zrobić jej niespodziankę, więc zapytanie nie wchodzi w grę. Może też się okazać, że za późno podjąłeś decyzję o złożeniu zamówienia i nie może być ono zrealizowane na czas. We wszystkich tych scenariuszach zakup vouchera na obraz zmienia wątpliwości w oryginalne i efektowne rozwiązanie.


Voucher pozwoli osobie, którą chcesz obdarować podjąć decyzję o każdym parametrze obrazu, którego nie jesteś pewien. Razem z nią wybiorę temat lub motyw przewodni, technikę, wymiary i rodzaj oprawy. Dzięki temu masz gwarancję, że obdarowana przez Ciebie osoba dostanie prezent, który w każdym szczególe przypadnie jej do gustu.

Dlaczego voucher na obraz to dobry pomysł na prezent?

Sztuka oprawiona w ramy, albo i nie, jest doskonałym pomysłem na prezent z wielu powodów. Obrazy na zamówienie to ponadczasowe, niezwykle piękne i oryginalne elementy wystroju, które dodają mieszkaniom wyjątkowego charakteru. Otrzymane w prezencie mogą być również miłym zaskoczeniem oraz pomocą w budowaniu wspomnień z ważnych okazji i uroczystości.


Voucher, który pozwoli obdarowanej osobie stworzyć swój własny prezent wraz z artystą została stworzona z inicjatywy moich Klientów. Zamawiajęcy ostatecznie ustala wysokośc kwoty na voucherze, a ja chętnie poinformuję na jaki obraz może liczyć obdarowywany w zakresie tej kwoty - w jakiej wielkosci,tematyce czy technice wykonania może wybierać.


Szczegóły każdego zamówienia są ustalane indywidualnie podczas bezpośredniej rozmowy z zamawiającym, a także z obdarowywanym. Obie osoby mogą mieć wpływ na wybrane parametry dzieła i przekazać mi szczególne życzenia, które powinnam uwzględnić podczas tworzenia.

SKONTAKTUJ SIĘ

Masz pytanie?